Monitorovací systémy: nabízejí Vám maximální bezpečnost a pohodlí

Plně automatizovaný monitorovací systém Vám umožňuje mít teplotu, vlhkost a další důležité údaje o kvalitě prostředí zcela pod kontrolou: bez problémů, přesně a spolehlivě. Všechny naměřené hodnoty jsou bezpečně uloženy ve více instancích a lze je kdykoliv vyvolat na různých koncových zařízení – bez ohledu na to, kde se právě nacházíte. I v případě překročení mezních hodnot máte k dispozici různé možnosti upozornění, aby bylo možné rychle identifikovat a napravit kritické systémové události.
A Guide to Monitoring

Průvodce: jak najít správné monitorovací řešení

Kompaktní průvodce, který Vám pomůže najít správné řešení pro Vaše konkrétní měření.

Porovnání automatizovaných systémů monitorování prostředí od Testo

Kvalita nenabízí prostor pro kompromisy. Z toho důvodu, kdykoliv je potřeba kompletní a vysoce přesné monitorování klimatických veličin prostředí, plně automatizované systémy monitorování prostředí Testo odvedou skutečně svou práci. Vyberte si mezi bezdrátovým systémem testo Saveris 2 s wifi záznamníky dat nebo systémem monitorování dat testo Saveris 1.
 • testo Saveris 1 monitorovací systém
  • testo Saveris 1 monitorovací systém
 • Integrovaný systém obsahující senzory, software a služby
 • Bezproblémové zaznamenávání a dokumentace všech důležitých veličin monitorovaného prostředí potřebných pro audit
 • Místní řešení, které lze ověřit podle GAMP, včetně auditní stopy a ERES (elektronické záznamy a podpisy), v souladu s 21 CFR Part 11
 • Přístup k naměřeným hodnotám kdykoliv pomocí PC nebo tabletu/chytrého telefonu
 • Integrace do jakékoliv infrastruktury díky
 • testo Saveris 2 bezdrátový monitorovací systém
  • testo Saveris 2 bezdrátový monitorovací systém
 • Bezdrátový monitorovací systém testo Saveris 2
 • Naměřené hodnoty se ukládají do záznamníků dat a do Cloudu Testo
 • Přístup k naměřeným hodnotám kdykoliv pomocí PC nebo tabletu/chytrého telefonu
 • 24/7 upozornění prostřednictvím e-mailu a SMS, a také automatické vytváření zpráv o měření

Prospekt: kompaktní přehled všech monitorovacích systémů a dalších měřicích řešení od Testo.

Podrobné porovnání

Spolehlivé řešení vše v jednom: systém monitorování dat testo Saveris 1

Se systémem monitorování prostředí testo Saveris 1 můžete automaticky a plynule monitorovat klimatické veličiny prostředí, jako jsou teplota a vlhkost nebo také diferenční tlak. Systém je natolik flexibilní, že je možné pomocí dalších komponent integrovat i další požadované veličiny. Redundantní ukládání naměřených dat v záznamníku, bázové stanici a softwaru/databázi na místním serveru zajišťuje maximální zabezpečení dat a kompletní dokumentaci. Uložené naměřené hodnoty lze pomocí webového kokpitu prohlížet a kontrolovat kdykoliv a z jakéhokoliv místa. LED upozornění na hardwaru v reálném čase a také SMS nebo e-mailová upozornění na chytrém telefonu, tabletu nebo PC umožňují okamžitý zásah v případě jakéhokoliv překročení mezních hodnot nebo v případě systémových událostí.
Testo_FLSTMS_2022_Infografik_Saveris1.jpg

Monitors and sounds the alarm: testo Saveris 2 radio data logger system

Bezdrátový monitorovací systém testo Saveris 2 je nejmodernějším řešení monitorování teploty a vlhkosti. Instalace systému je snadná a lze ji provést pomocí Vašeho prohlížeče. Wifi záznamníky dat spolehlivě zaznamenávají teplotu a vlhkost v nastavitelných intervalech a naměřené hodnoty přenášejí přes WLAN do Cloudu Testo. Uložené naměřené hodnoty lze analyzovat kdykoliv a kdekoliv pomocí chytrého telefonu, tabletu nebo PC s připojením k internetu. Překročení mezních hodnot je okamžitě hlášeno e-mailem, případně SMS zprávou. S tímto systémem máte kritické procesy vždy pod kontrolou, i když nejste na místě. Díky dlouhé životnosti baterie vyžaduje systém testo Saveris 2 servis jen zřídka.

 1. Cloudový software
 2. Bezdrátové záznamníky dat
 3. Místní bezdrátový router
 4. Cloudový software na každém koncovém zařízení
Testo_FLSTMS_2022_Infografik_Saveris2.jpg

Odborná část a soubory ke stažení