Testo Heating
Testo Heating

Fantastická trojka.

Chytře měřit. Rychle vyhodnotit. Elektronicky dokumentovat

Super přístroje pro topné systémy a tepelná čerpadla.

Koncentrovaná supersíla pro Vaše měřicí úkoly
na topných systémech
a tepelných čerpadlech.

Přibývá stále více práce, je méně a méně kvalifikovaných pracovníků a navíc neustále přicházejí nové technologie a předpisy týkající se digitalizace a obnovitelných energií. To vše práci topenáře a servisního technika nijak neulehčuje. Ovšem my ano. S našimi měřicími přístroji Vám poskytujeme nejlepší pomocníky, kteří Vás podpoří při údržbě a instalaci topných systémů a tepelných čerpadel díky svému výkonu a jedinečnými super funkcemi.
testo 300 flue gas analyzer

testo 300

Supersíla, která zvládne veškeré měření spalin.

Okamžitě připraven k použití, když to potřebujete: s analyzátorem spalin testo 300 měříte a dokumentujete rychle, snadno a bez obtěžujících chyb měření a přenosu. Díky inteligentnímu dotykovému displeji s rychlou odezvou a intuitivní navigaci jsou Vaše měřicí úlohy dokončeny během chvilky - servis, instalace údržba topných systémů tak budou v budoucnu tři z Vašich nejjednodušších úkolů.
Digital manifolds testo 557s and testo 550s

testo 557s / testo 550s

Superhrdinové pro měření na tepelných čerpadlech.

Někdy si přejeme, aby nám naši práci usnadnila supersíla. Můžete to mít. S digitálními měřicími přístroji testo 550s a testo 557s Vám poskytujeme dva super výkonné nástroje, které Vám pomohou při instalaci a údržbě tepelných čerpadel s rychlostí, přesností a jednoduchou bezpapírovou dokumentací.
testo 868 thermal imager

testo 868

Super vidět.
Super dokumentovat.

Termokamera testo 868.

Termokamera testo 868 je pro Vás připravena vždy, když potřebujete zkontrolovat radiátory a soustavy podlahového vytápění, rychle odhalit netěsnosti, lokalizovat potrubí a rozvody nebo provést rychlé funkční zkoušky. S nejlepší kvalitou termosnímku ve své třídě, automatickým rozpoznáváním horkých a studených míst, bezplatnou aplikací pro snadnou analýzu a vytváření zpráv na místě a také s naším bezplatným analytickým softwarem pro vytváření profesionálních zpráv jste vybaveni pro každou práci.

Ještě lépe vybaveni: Více měřicích přístrojů pro vytápěcí a klimatizační techniku.

Bezkonkurenční v boji proti chybám při měření, i při manipulaci. S našimi všestrannými super nástroji získáte přesně ty posily, které každý den potřebujete.

Prospekt pro topenáře

Brochure heating contractors
Měřicí přístroje a příslušenství pro všechny práce na systémech vytápění.

Tipy a triky

Application guide heating systems
Tipy a triky: Provádějte měření na systémech vytápění efektivně a bezpečně.

Příručka tepelná čerpadla

Application guide heat pumps
4 moduly: Porozumění tepelným čerpadlům, základy a hlavní součásti, správné plánování a měření, zvuk.

Příručka termografie

Application guide thermography
Lokalizace otopných soustav a odhalení úniků, kontrola radiátorů.