Testo opět získává ocenění za vynikající design produktu

Testo vyhrálo na letošním ročníku German Design Award 2020 hned třikrát a to v kategorii "Produktový design".
Generální ředitel společnosti Testo Burkart Knospe řekl: „Tímto oceněním jsme nesmírně potěšeni, protože neustále pracujeme na vytváření atraktivních produktů, které naši zákazníci mohou snadno a intuitivně ovládat.

Jedná se o tyto přístroje:

  • Analyzátor spalin testo 300
  • Univerzální přístroj pro měření klimatických veličin
  • sondy testo pro vytápění, klimatizaci, chlazení a větrání

Měřicí přístroje, které vynikají nejen svým designem

Měřicí přístroje testo byly v posledních letech vyvinuty tak, aby byly schopny poskytovat ještě lepší řešení pro různé potřeby zákazníků. Kombinují elegantní, ergonomický design s vysoce přesným měřením a inteligentní technologií.

Na cestě do budoucnosti

Testo je dlouhodobě vedoucí společností na světovém trhu v oblasti měřicích přístrojů díky spolehlivosti, kvalitě, odolnosti, intuitivnímu designu a technickým znalostem. Aby Testo pokračovalo v plnění těchto vysokých standardů, neustále pracuje na inovativních řešeních a vylepšování produktů. Za tímto účelem každoročně investuje zhruba jednu desetinu obratu do výzkumu a vývoje.

German Design Award

Německá cena za design je mezinárodní cena německé rady pro design, která byla zřízena jako nadace v roce 1953 z podnětu německého parlamentu a dnes podporuje průmysl ve všech odvětvích zaměřených na vytváření přidané hodnoty prostřednictvím designu. Kvalitní příspěvky z oblasti produktového a komunikačního designu se udělují každoročně. German Design Award je jednou z nejuznávanějších soutěží v designu na celém světě a těší se vysoké reputaci daleko za hranicemi odborníků.

 


Testo 400 je efektivním i estetickým partnerem pro všechny odborníky na klima. Nabízí vysoce kvalitní měřicí technologii, intuitivní průvodce měření, všestranné možnosti dokumentace a komplexní výběr sond. Dotykový displej je zabudován do jasného a uživatelsky příjemného designu.

Moderní design testo 300 spojují desetileté zkušeností s měřicí technikou. Dotykový displej doplněný čistými konturami vytváří ergonomické, inovativní měřící zařízení pro topenáře. Vysoce přesná naměřená data mohou být odesílána přímo pomocí e-mailu nebo přes Bluetooth prostřednictvím HD displeje s intuitivní aplikací.
Díky testovacím chytrým sondám mohou klimatizační, chladicí a topenářští technici měřit mobilnějším způsobem než kdykoli předtím. Kompaktní měřicí zařízení s ergonomickým a funkčním designem lze ovládat přes Bluetooth pomocí chytrého telefonu. Intuitivní aplikace ukládá klíčové parametry a automaticky poskytuje grafickou podporu.

O Testo SE & Co KGaA

Společnost Testo, jejíž sídlo se nachází v Černém lese v Němeku, je odborníkem na vysoce přesnou měřicí technologii a inovativní řešení v oblasti měření. Ve 34 dceřiných společnostech po celém světě pracuje zhruba 3 000 zaměstnanců ve výzkumu, vývoji, výrobě a marketingu pro high-tech společnost. Produkty, řešení a služby Testo pomáhají šetřit čas a zdroje, chránit životní prostředí a lidské zdraví a zlepšovat kvalitu zboží. Průměrný roční nárůst o více než 10% od založení společnosti v roce 1957 a současný obrat přes 300 milionů eur jasně prokazuje, že společnost testo je leader v inovacích měřicích přístrojů.
awards-2a-cz.jpg